بازگشت و مبادله

معرفی

این شرایط و ضوابط استاندارد وب سایت که در این صفحه وب نوشته شده است ، استفاده شما از وب سایت ما را مدیریت می کند ، ReyTheme که در سایت www.reytheme.com قابل دسترسی است.

این شرایط به طور کامل اعمال می شود و بر استفاده شما از این وب سایت تأثیر می گذارد. با استفاده از این وب سایت ، شما موافقت می کنید که کلیه شرایط و ضوابط مندرج در اینجا را بپذیرید. اگر با هر یک از این شرایط و ضوابط استاندارد وب سایت مخالف هستید ، نباید از این وب سایت استفاده کنید.

افراد خردسال یا افراد زیر 18 سال مجاز به استفاده از این وب سایت نیستند.

حقوق مالکیت معنوی

به غیر از محتوایی که شما در اختیار دارید ، تحت این شرایط ، تم ری و / یا مجوزهای آن کلیه حقوق مالکیت معنوی و مطالب موجود در این وب سایت را دارند.

شما فقط به منظور مشاهده مطالب موجود در این وب سایت مجوز محدودی دریافت می کنید.

محدودیت ها

شما به طور خاص از همه موارد زیر محدود شده اید:

  • انتشار هرگونه مطالب وب سایت در هر رسانه دیگر ؛
  • فروش ، مجوز دادن و / یا تجاری سازی هرگونه ماده وب سایت ؛
  • اجرای عمومی و / یا نشان دادن هرگونه مطالب وب سایت ؛
  • استفاده از این وب سایت به هر روشی که برای این وب سایت آسیب رسان باشد یا ممکن است باشد.
  • استفاده از این وب سایت به هر روشی که دسترسی کاربر به این وب سایت را تحت تأثیر قرار دهد.
  • استفاده از این وب سایت برخلاف قوانین و مقررات قابل اجرا ، یا به هر روشی ممکن است به وب سایت یا هر شخص یا نهاد تجاری آسیب برساند.
  • مشارکت در هرگونه داده کاوی ، جمع آوری داده ، استخراج داده یا هر فعالیت مشابه دیگری در رابطه با این وب سایت.
  • استفاده از این وب سایت برای انجام هرگونه تبلیغات یا بازاریابی.

دسترسی به مناطق خاصی از این وب سایت توسط شما محدود شده است و Rey Theme ممکن است دسترسی صحیح شما را به هر منطقه از این وب سایت در هر زمان محدود کند. هر شناسه کاربری و رمز عبوری که برای این وب سایت داشته باشید محرمانه است و همچنین باید رازداری کنید.

محتوای شما

در این شرایط و ضوابط استاندارد وب سایت ، “محتوای شما” به معنای متن صوتی ، تصویری ، تصاویر یا سایر مطالبی است که شما برای نمایش در این وب سایت انتخاب می کنید. با نمایش محتوای خود ، شما به ری ری یک مجوز غیر انحصاری ، غیرقابل فسخ و قابل مجوز برای استفاده ، تکثیر ، اقتباس ، انتشار ، ترجمه و توزیع آن در هر رسانه و سایر رسانه ها می دهید.

محتوای شما باید متعلق به خود شما باشد و نباید به حقوق شخص ثالث حمله کند. Rey Theme این حق را برای خود محفوظ دارد که هر زمان و بدون اطلاع قبلی محتوای شما را از این وب سایت حذف کند.

حریم شخصی شما

لطفا سیاست حفظ حریم خصوصی را مطالعه کنید

بدون ضمانت

این وب سایت “همانطور که هست” با همه خطاها ارائه می شود و Rey Theme هیچگونه نمایش یا ضمانتی از هر نوع مربوط به این وب سایت یا مطالب موجود در این وب سایت بیان نمی کند. همچنین ، هیچ چیز موجود در این وب سایت به عنوان توصیه شما تفسیر نمی شود.

محدودیت مسئولیت

به هیچ وجه Rey Theme یا هیچ یک از افسران ، مدیران و کارمندان آن هیچ مسئولیتی در قبال آنچه که ناشی از استفاده شما از این وب سایت یا به هیچ وجه مرتبط با این موضوع است ، اعم از اینکه این مسئولیت تحت قرارداد باشد ، نخواهد داشت. ری ری ، از جمله افسران ، مدیران و کارمندان آن ، در قبال مسئولیت غیرمستقیم ، متعاقب آن یا خاص ناشی از استفاده شما از این وب سایت یا به هیچ وجه ، هیچ گونه مسئولیتی در قبال شما نخواهد داشت.

جبران خسارت

بدینوسیله شما تم ری را از و علیه هرگونه و / یا هرگونه بدهی ، هزینه ، تقاضا ، علت اقدام ، خسارت و هزینه های ناشی از نقض هر یک از مقررات این شرایط به طور کامل جبران می کنید.

قابلیت تحمل

اگر مشخص شود که هیچ ماده ای از این شرایط تحت هیچ قانونی قابل اجرا فاقد اعتبار است ، این مقررات بدون تأثیر بر مفاد باقی مانده در این قانون حذف می شوند.

تغییر شرایط

Rey Theme مجاز است هر زمان که بخواهد این شرایط را بازنگری کند و با استفاده از این وب سایت انتظار می رود که این شرایط را به طور منظم بررسی کنید.

وظیفه

تم ری مجاز است بدون هیچ گونه اطلاع رسانی ، حقوق و / یا تعهدات خود را تحت این شرایط واگذار ، منتقل و زیر قرارداد بگذارد. با این حال ، مجاز به واگذاری ، انتقال یا قراردادن زیر قرارداد هیچ یک از حقوق و / یا تعهدات خود تحت این شرایط نیستید.

کل مورد

این شرایط کل توافق نامه بین ری تم و شما در رابطه با استفاده شما از این وب سایت را تشکیل می دهد و از همه توافق ها و تفاهمات قبلی جانشین می شود.

قانون حاکم و صلاحیت قضایی

این شرایط تحت قوانین ایالت ما اداره و تفسیر می شود و شما برای حل و فصل اختلافات به صلاحیت غیر انحصاری دادگاه های ایالتی و فدرال مستقر در ما تسلیم می شوید.

بالا
Follow us

کیسه خرید 0

لیست دلخواه

ورود

ایجاد یک حساب کاربری

بازیابی کلمه عبور

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟ نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید. یک لینک برای ساختن گذرواژه جدید در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.